Ego – vriend of vijand?
Een innerlijke reis naar een diepere uitlijning met je ware Zelf
Is jouw beleving dat je ego vaak met je op de loop gaat? Dat je – voordat je het weet – weer verstrikt zit in allerlei verhalen en vastgeroeste emoties? Heb je het gevoel dat je vastloopt in al dat “ego-gedoe”?
Hoe zou het zijn om je ego niet langer als tegenkracht, als vijand, te ervaren, maar als bondgenoot, op je pad van innerlijke groei? Als mens hier op aarde, hebben we het ego nodig. Het is het voertuig waarmee we ons uitdrukken.
Het ego is slim en het is belangrijk dat je die te vriend houdt.
Tijdens dit retraiteweekend ga je een nieuw contact met je ego aan. Niet om het kwijt te raken, maar om het een hogere rol te laten vervullen, het krijgt een soort carrière switch, afgestemd op de wijsheid van je ware Zelf. Op die manier hoeft het ego geen innerlijke tegenstander meer te zijn, maar kan het een liefdevolle helper zijn, die jouw pad met helderheid en kracht ondersteunt.
Bewustzijn verruimen
In het verruimen van je bewustzijn ontdek je wie je wérkelijk bent. Dat licht! In dat bewustzijn kan het ego tot rust komen, het vertrouwen en de veiligheid ervaren van de levensstroom. Dan kom je tot overgave. Emoties en gedachten kunnen dan tot rust komen.
Het vechten, het werken aan jezelf, het je best doen, het oordelen en beoordelen, het is allemaal klaar.
Voel je een ‘Ja”?
Gaat je hart hier sneller van kloppen? Je bent van harte welkom om mee te doen aan dit diep transformerende weekend. Deze wordt gehouden van vrijdagmiddag 1 tot en met zondag middag 3 augustus 2025 (17.00-17.00).
Praktische informatie:
De dagen vullen zich met meditatie, yoga, klank, dans, energetisch werk en vraag- en antwoordsessies. Coaching en energetisch “werk” vindt plaats in de groep, zodat iedereen kan mee resoneren met dat wat aangetikt wordt. Het energetische werk ondersteunt je bij het maken van de bewustzijnsverschuivingen naar het Licht dat je bent.
Yoga
De yoga is gericht op het creëren van lichaamsbewustzijn. Het helpt je te landen in je lichaam en je te openen voor innerlijke ruimte.
Locatie
De retraite wordt gehouden in het prachtige retraitecentrum Samaru in Olst. Samaru is een bijzonder fijne huiselijke plek, waar je, zodra je het terrein oprijdt, de rust, de ruimte en stilte voelt indalen. Het heeft prachtige vergezichten, een zwemvijver en een heerlijk terrein om je eigen plekje te vinden.
Catering
Isolde verzorgt deze dagen de innerlijke mens, door met heel veel liefde en passie, vegetarische gerechten te bereiden.
Slaapplekken
Je slaapt op een één, twee- of vierpersoons slaapkamer met badkamer en toilet op de gang. Er is één slaapkamer met eigen badkamer en toilet. Het aantal éénpersoons slaapkamers is beperkt. Bij aankomst is je bed opgemaakt en liggen er handdoeken voor je klaar.
Jouw investering:
De prijs voor deze retraite bedraagt:
- 530 euro voor de vier persoons slaapkamer
- 550 euro voor een twee persoons comfort slaapkamer
- 575 euro voor een twee persoons de luxe slaapkamer (eigen badkamer en toilet)
- 610 euro voor een eén persoons comfort slaapkamer
- 670 euro voor een één persoons de luxe slaapkamer (eigen badkamer en toilet) (vol)
Daarnaast wordt er 9,00 euro aan je in rekening gebracht voor de bijdrage aan de stichting garantiefonds reisgelden GGTO.
Wettelijk ben ik verplicht om aangesloten te zijn bij een Garantiefonds Reisgelden. Ik ben aangesloten bij de Stichting Garantiefonds voor Gespecialiseerde Touroperators (GGTO). Dit fonds staat er voor garant dat je het reeds betaalde deel van de reissom terugkrijgt indien ik failliet zou gaan. Dit kan zijn vóór vertrek maar ook tijdens het verblijf op locatie. Met de 9,00 euro wordt het garantiefonds opgebouwd en onderhouden.
Deze retraite valt onder de zogenaamde pakketreizen. Als je een annuleringsverzekering afsluit, dan kun je de reissom terugkrijgen als je door – voor de verzekering geldende redenen – niet deel kunt nemen.
De annuleringsregeling is als volgt
- tot en met 60 dagen vóór de dag van vertrek: 25% van de reissom;
b. vanaf 59 dagen tot en met 22 dagen vóór de dag van vertrek: 50% van de reissom;
c. vanaf 21 dagen tot en met 14 dagen vóór de dag van vertrek: 75% van de reissom;
d. vanaf 13 dagen voor vertrek: 100% van de reissom.
Op deze retraite zijn de algemene reisvoorwaarden van toepassing.
Laat je ego thuiskomen in het Licht van jouw ware Zelf.
Doe je mee? Meld je dan nu aan.